1 вересня – початок нового навчального року в українських школах. Проте вже другий рік поспіль пандемія коронавірусу вносить свої корективи у традиційне святкування Дня знань.

Як сьогодні пішли до школи діти в Івано-Франківську, розповідає видання galka.if.ua_news на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram.

Як зазначається, у більшості навчальних закладів вирішили влаштовувати лінійку лише для учнів перших та останніх, 11-х класів. Учнів з інших класів не збирали з протиепідеміологічних міркувань, аби уникнути скупчення людей та не допустити поширення коронавірусу серед школярів та їхніх батьків.

На світлинах, зроблених фотокореспондентом “Галки”, який відвідав івано-франківський ліцей №3 – святкування Дня знань.

Зазначається, що в ліцеї також вирішили обмежитися проведенням лінійки для “першачків” та майбутніх випускників. Спеціально для них влаштували урочисті виступи та танцювальний флешмоб від школярів.

Популярні новини зараз

Син Софії Ротару Руслан Євдокименко показав нового члена родини: "Солоденький малюк"

Обов'язкова вакцинація торкнеться не тільки вчителів і чиновників: Віктор Ляшко погодив новий список

Ксенія Мішина вразила виглядом після примирення з Еллертом: "Обличчя в кров"

Володимира Дантеса запідозрили в дивній любові, Дорофєєва ні до чого: "Просто кайф!"

Показати ще

Після лінійки учні всіх класів розійшлися по кабінетах - перший урок цього дня присвячено відзначенню 30-ї річниці незалежності України.

Нагадаємо, на один одяг-більше 2 000 гривень: скільки коштує підготувати дитину до школи в 2021 році. Українці порахували, у скільки" влетить " зібрати дитину в школу

Як повідомляв Знай.ua, "Можна самостійно": глава Міносвіти Шкарлет розповів, як вчителю отримати надбавку до зарплати.

Знай.ua писав, 1 вересня скасовується: для українських школярів вирішили продовжити літо.