На Прикарпатті розшукують Ярослава Мирославовича Думанського. 20 квітня чоловік пішов з дому і до сьогодні його місцезнаходження невідоме.

Про зникнення прикарпатця із заявою до поліції звернулась його матір.

Прикмети розшукуваного: на вигляд 60-65 років, зріст близько 170 см, середньої тілобудови, волосся сивого кольору.

Був одягнутий: у куртку червоного кольору, спортивні штани темно-синього кольору, кросівки білого кольору.

Популярні новини зараз

Коли скінчиться пенсія по інвалідності: в Пенсійному фонді надали роз'яснення

Замість броні – повістка: українців масово мобілізують під час оформлення – ТЦК вимагають утихомирити

НБУ готує нові правила використання готівки: що зміниться в гаманцях українців

Пенсіонерам виплатять надбавки понад 600 гривень у липні: хто та як може отримати

Показати ще

Ярослав Думанський - колишній гравець львівських "Карпат" та київського "Динамо".

Уважно придивіться до фото, якщо ви бачили цього чоловіка чи знаєте щось про його місцеперебування, то прохання повідомити про це на спеціальну лінію 102.

Нагадаємо, що у Києві поліцейські знайшли хлопчика, який сам гуляв містом, поки мати випивала. 10-річна дитина стояла на морозі і не могла повернуться додому.

Як повідомляв портал Знай.ua, розшукують безвісти зниклого літнього чоловіка. Востаннє киянина Волинця Дмитра Марковича, 1949 року народження, бачили ще 13 січня 2021 року.