Юна франківчанка посіла призові місця на чемпіонаті України з шахів. Про це повідомили на порталі "Курс".
Представниця обласної федерації шахів Наталія Плагицька розповіла, що юна франківчанка Людмила Іваницька перемогла на чемпіонаті України з шахів.
Чемпіонат України з шахів проходив з 20 по 30 березня в Херсоні. У рамках цього чемпіонату, у віковій категорії до 14 років, 13-річна спортсменка з Івано-Франківська Людмила Іваницька змогла отримати медалі в трьох дисциплінах: класичні шахи, швидка гра в шахи та блискуча гра в шахи — золоту, срібну та бронзову.
Згідно з даними порталу Федерації шахів України, у категорії до 14 років серед дівчаток перше місце посіла спортсменка з Києва Марія Манько, яка заробила 8 очок. На другому місці знаходиться франківчанка Людмила Іваницька, з результатом в 7 очок, а на третьому — Анжеліка Ломакіна з Миколаєва, з результатом 6 очок.
ПриватБанк вішає на українців незрозумілі борги: ні пояснень, ні вибачень
Правила працевлаштування у Польщі з березня змінюються: що потрібно знати українцям
Жителів мусять заплатити за пориви труб: кого це торкнеться
Комунальники нараховують плату "за повітря": як анулювати завищені суми у платіжках
Нагадаємо, що Роналдо вибачився перед матерями за те, що понівечив хлопців по всьому світу
Як повідомляв портал "Знай.uа", "гімнастика-моє життя": юна спортсменка зі Львова чесно розповіла про великий спорт
Також, "Знай.uа" писав, що український боксер Іван Редкач показав Оригінальний захист від вірусу: Рожевий слон