В Індії Бійцівський півень відправив господаря на той світ. Про це повідомили на порталі "Times of India".

У селі Лонтур, в районі Ягтіал біля храмма Йелламма, група людей організувала підпільний бій півнів, який завершився трагедією.

Господар одного з бійцівських півнів, Танугулла Сатіш, житель села Кондагур, прив'язав до ніг свого вихованця спеціальних тридюймовий ніж - "kodi kathi".

В один момент півень підстрибнув і поранив ногу господаря в області паху. Травма виявилася дуже серйозною і у чоловіка відкрилося сильна кровотеча. Його відразу ж госпіталізували в лікарню, де медики констатували факт смерті.

Поліцейські Голлапаллі заявили, що організатори та учасники підпільного бою також будуть нести відповідальність за смерть чоловіка.

Популярні новини зараз

Отруйні овочі заполонили ринки: що зараз продають українцям

Проїзд у громадському транспорті буде безкоштовним для всіх: де запровадять нові правила

Заберуть до війська без права на оскарження: кого відстрочка не захистить від мобілізації

Без документів — під арешт: ТЦК готують масштабні перевірки українців

Показати ще

Варто відзначити, що в Індії бої півнів є незаконними і знаходяться під забороною.

Бій півнів, кадр з відео, зображення ілюстративне: YouTube
бій півнів, кадр з відео, зображення ілюстративне: YouTube

Нагадаємо, що під Тернополем ветерана АТО дивом витягли з петлі- "Говоріть зі мною!"

Як повідомляв портал "Знай.uа", під Львовом герой парковки отримав ніж під ребро від перехожого - "Чого рота розкрив?"

Також, "Знай.uа" писав, що 14-річний школяр допоміг копам розкрити моторошне вбивство: мати задушила і залишила в лісі