На Прикарпатті живе чоловік, який колекціонує експонати корів. Про це розповіли у виданні "Суспільне".
Повідомляється, що наприкінці січня франківчанин, викладач медичного університету Ігор Вакалюк встановив рекорд України зібравши 2 679 експонатів корів.
Чоловік розповів, що він постійно щось докуповує і його колекція постійно стає більше. Також він підкреслив, що в США живе жінка, яка зібрала 15 тисяч таких експонатів. Однак у франківчанина немає мети її обігнати і збирає експонати він з іншої причини.
"Я ж не женуся за кількістю, мені подобається краса цих творів. Практично до кожного з них я можу щось розповісти, показати. Від цього я отримую задоволення, а не від кількості тварин, задоволення від тієї краси, яку творять наші люди, зображуючи їх у різних формах" - сказав Ігор Вакалюк.
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Рекордсмен підкреслив, що почав збирати експонати у вигляді корів ще 30 років тому. За його словами, за допомогою цієї колекції він віддає данину своїй родині Вакалюков. Мама Ігоря-колекціонерка та українська філологиня. Саме вона розповіла йому, що слово «вака» на багатьох мовах означає «корова».
"Тоді ще не було Інтернету, і я пішов до бібліотеки і переконався, що дійсно "вака" - це корова. З тих пір виникла ідея колекціонувати корів на честь моєї родини. Першу фігурку подарувала мені дружина. З тих пір постійно їх купую, дещо мені дарують. Друзі навіть жартують, що подарують мені живу корову" - додав Ігор Вакалюк.
Ігор Вакалюк збирає експонати з різних міст і країн. Він знаходить їх через Інтернет, купує в дизайнерських магазинчиках і привозить з собою після кожної поїздки.
Одним з найцікавіших експонатів ігор Вакалюк називає м'яку іграшку корови, яка вміє моргати. Її зробила головна художниця Одеського лялькового театру Світлана прокоф'єва.
Нагадаємо, що колекціонер показав, на чому катали українців до допотопних електричок: "Укрзалізниці" Привіт!"
Як повідомляв портал "Знай.uа", у Києві іржаві швидкі виявилися мрією колекціонерів - "Не рухлядь, а ретро!"
Також, "Знай.uа" писав, тернополянин знайшов "Золоте" хобі на пенсії і заробив півтора мільйона, головне-бажання