На Прикарпатті живе гуцул, який зберігає унікальні фото 100-лктней давності. Про це розповіла відома журналістка і телеведуча Яніна Соколова на своїй сторінці в соцмережі Facebook.
Яніна Соколова розповіла, що познайомилася з 31-річним жителем села Бабин, Косівського району Івано-Франківської області Богданом Петручаком. Чоловік запросив журналістку до себе в будинок, розповів про гуцульські традиції і показав унікальні знімки 100-річної давності.
На цих фотографіях можна побачити гуцулів у національних вбраннях, які на той час носили на постійній основі.
ГУР взяли штурмом санаторій у Конча-Заспі: стрілянина, зламані ворота і поранені військові
Можуть і не впустити в Європу: українцям встановили ще одну перешкоду на кордонах
Українці, у вас є Приват24? Банк терміново звернувся до клієнтів із заявою, перевіряйте у себе
Графіки стануть коротшими: енергетики потішили прогнозом щодо відключень світла
Крім цього в будинку Богдана є велика кількість традиційного одягу: сорочки, бартки, Чепці, сумки та багато іншого. Він навіть показав журналістці головний убір зі своєї колекції заради якого важко працював.
"Він показує мені неймовірної краси кептарик, каже місяць працював офіціантом в Буковелі, щоб його мати. Питаю: Богдан, навіщо він тобі, у тебе ж і так он купа...? Каже: "Тому що хтів. Такого немає вже ніде.""- написала Яніна Соколова.
Журналістка підкреслила, що на Прикарпатті залишилося лише три села, де слідують гуцульським традиціям. Молодь масово їде в міста, але такі як Богдан залишаються і зберігають пам'ять про українську культуру.
Нагадавши, у мережі показали еталон гуцульської жінки, цей портрет облетів світ: "Легендарна"
Як повідомляв портал "Знай.uа", правда про українську хустку здивувала всіх, невже: "Для жінок з поганою репутацією"
Також, "Знай.uа" писав, містичні Карпати "ожили" на столітніх фото: як розважалися і працювали гуцули в серці гір