На Прикарпатті рятувальники витягли козулю з ями. Про це розповіли на порталі ДСНС Івано-Франківської області.

Повідомляється, що 21 вересня, о 17:58, в місті Надвірна по вулиці Майданській козуля провалилася в яму глибиною 2 метри.

Читайте Знай в Google News!

На місце події прибули співробітники Державної рятувальної частини №11 міста Надвірна.

Рятувальникам вдалося успішно витягнути козулю з ями. Тварина не отримала ніяких пошкоджень і відбулася переляком.

Популярні новини зараз

Рф готує новий масований удар по Україні: по яких регіонах битиме

Грошей буде більше: пенсіонерам підтягнули мінімалку до нового рівня

Працюючим пенсіонерам перерахують виплати: чому отримають надбавку лише у червні

Один підпис – і борги на сотні тисяч: юрист застеріг від фатальних помилок під час перевірки газу

Показати ще

Після цього врятовану козулю відвезли в лісовий масив і відпустили.

козулю врятували з ями, фото: ДСНС Івано-Франківської області

козулю врятували з ями, фото: ДСНС Івано-Франківської області

Варто зазначити, що 21 вересня, о 16:01, в місті Коломия по вулиці Чайковського на дереві застрягло кошеня. Вихованець заліз на велику висоту і не міг спуститься вниз самостійно.

На місце події прибули рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини №7, які успішно зняли тварину з дерева.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, що екологи та юристи стали на захист диких тварин, яких вбивають домашні коти. Відтепер власники пухнастих мисливців каратимуть за не втихомирені інстинкти.

Як повідомляв портал "Знай.uа", у Чорнобильській зоні вдалося зняти на фото хижака, який дуже рідко підпускає до себе близько.

Також, "Знай.uа" писав, що "сама самотня кішка" нарешті знайшла нову сім'ю