Виявляється, зарплати прокурорів в Україні дуже різноманітні, і нерідко регіональні колеги заробляють більше, ніж сам генеральний прокурор. Наприклад, минулий рік для генпрокурора Андрія Костіна приніс 1,5 мільйона гривень доходу, що в середньому дає йому 128,7 тис. грн на місяць. Його заступник Дмитро Вербицький виявився трохи попереду з доходом близько 132,6 тис. грн на місяць.
Але в регіонах доходи можуть бути ще вищими, повідомляє OBOZ. Заступник прокурора Чернігівської області Ігор Юшин, наприклад, заробляє приблизно 145,3 тис. грн на місяць, що значно більше, ніж у голови прокуратури. А якщо додати сюди 20,9 тис. грн. пенсії, його місячний дохід стає, скажемо, завидним.
Є й скромніші зарплати. У невеликих містах, як Шепетівка, прокурор Роман Яруш отримує близько 59,8 тис. грн. на місяць. Хоча, крім зарплати, Кабмін допоміг йому програмою підтримки, звідки він та його дружина отримали додаткові виплати.
А от у Конотопі прокурор Микола Сергієнко щомісяця отримує 66,7 тис. грн, що на загальному тлі не так багато, але для його регіону – досить непогано.
Змусять відмовитись від усіх виплат: українцям готують нові правила соціальної допомоги
Гороскоп на суботу, 7 грудня: що варто спробувати цього дня для нових емоцій
Ощадбанк оновив правилами користування картками: кого торкнуться зміни
Готові до мобілізації: скільки в Україні залишилось придатних до служби чоловіків
Але справжня "грошова річка" тече у прокурорів Закарпатської області. Там більшість керівників заробляють понад 100 тис. грн. на місяць, а звичайні співробітники можуть розраховувати на зарплату близько 80 тис. грн.
Ось так розподіляються доходи:
- Прокурор Закарпатської області Анатолій Ковальчук – 146,1 тис. грн. на місяць;
- Перший заступник прокурора Іван Косей – 134,3 тис. грн на місяць;
- Начальник одного з відділів Андрій Малинич – 108,4 тис. грн. на місяць;
- Керівник Хустської окружної прокуратури Сергій Зовдун – 114,7 тис. грн на місяць;
- Прокурор відділу Олександр Чулей – 80,5 тис. грн. на місяць.
Насправді зарплата прокурора залежить від багатьох чинників: премії, надбавки, стаж, адміністративна робота – все це додає чималу суму до основного доходу.
На щастя для обурених раніше громадян, Рада не підтримала підвищення зарплат прокурорам 2025 року.
Нагадаємо, енергетиків можуть мобілізувати: експерт попереджає про катастрофу
Раніше ми писали про те, що Київське КП орендує елітну нерухомість за 1 грн: чиновник заробляє мільйони, кладучи менше 1% до бюджету
Крім того, Знай.ua повідомляв, держава повинна взяти на себе витрати за комуналку громадян: як працює компенсація по-закону