За кілька днів у Івано-Франківську запрацює новорічний ярмарок. На жителів та гостей міста чекає чимало яскравих локацій та майстер-класів.
Про це в ефірі Західного полюса розповів міський голова Руслан Марцінків.
Так, стало відомо, що у неділю, 12 грудня, в Івано-Франківську відкриють новорічний ярмарок. Він буде розташований на Вічевому майдані.
За словами мера міста Руслана Марцінківа цьогоріч на ярмарку буде чимало локацій, до того ж щотижня будуть з'являтися нові.
Новорічний ярмарок, фото "Галка"
"Маємо вже відкриту ялинку, ковзанку. У неділю відкриваємо ярмарку на Вічевому майдані. І так щотижня додаватимемо якісь такі нові локації, майстеркласи. Ми перейшли вже у жовту зону і ситуація дозволяє", – зауважив мер Руслан Марцінків.
Новорічний ярмарок, фото "Галка"
Варто зазначити, що окрім головної ялинки, у кожному мікрорайоні міста встановлять вічнозелених красунь. Окремо у кожному районі буде відбуватися урочисте відкриття святкових ялинок.
Популярні новини зараз
Показати ще
Екстремальна спека і повені: погода різко зміниться вже цього року
По 8000 грн протягом пів року: держава виплачуватиме компенсацію і за що
За обмін доларів доведеться сплатити комісію: які купюри не приймуть в обміннику
ПриватБанк закликає замінити картки: кому треба бігти до відділення