Українцям продали хліб з неприємним сюрпризом. Про це повідомили на Telegram-каналі "Чорний список".
Повідомляється, що жителі Вінниці купили хліб від компанії "Вінниця хліб" в якому виявили шматочок поліетиленової плівки схожою на скотч.
"А це "хліб обідній" від #Вінниця_хліб, з нарізаних шматочків хліба городяни дістали плівку, схожу на скотч. #Вінниця" - зазначено в публікації.
До публікації додали кілька знімків, на яких можна побачити нарізаний білий хліб в упаковці з написом: "Хліб обідній". Далі на фото можна розглянути розламаний шматочок хліба з якого дістали шматочок плівки.
Депутати пропонують зрівняти всіх пенсіонерів, - Катерина Котенкова про нові ініціативи влади
Фальшиві гроші заполонили Україну: де найчастіше зустрічаються та які купюри підробляють
ТЦК не питатиме: після отримання повістки чоловікам не залишать вибору
Мобілізація чоловіків предпенсійного віку: що роблять ТЦК з чоловіками 50+
Варто відзначити, що раніше на Telegram-каналі "Чорний список" жителі Вінниці скаржилися на прострочене морозиво, яке придбали у фірмовому магазині.
"5 квітня 2021 року у фірмовому магазині #Солодка_Мрія на вул.Данила Нечая 134А продали прострочене морозиво. Термін закінчився 22 березня 2021. #Вінниця" - зазначено в публікації.
Нагадаємо, що ціни на продукти в Україні вищі за європейські: українці вимагають вжити заходів
Як повідомляв портал "Знай.uа", свинина зустріне великодні свята різким подорожчанням: скільки доведеться віддати за шашлик
Також, "Знай.uа" писав, що ціни на гречку в Україні зійшли з розуму: рвуться вгору, як Гагарін у космос