У Франківську підприємці повстали проти локдауну. Про це повідомив мер міста Руслан Марцінків на своїй сторінці в соцмережі Facebook.
18 лютого під стінами Івано-Франківської ОДА підприємці зібралися на мітинг проти локдауну. До них на діалог вийшов і мер міста Руслан Марцінків.
Підприємці були незадоволені тим, що великі супермаркети працювали, в той час як невеликим магазинам заборонили обслуговувати клієнтів.
"Я не міг не вийти і не підтримати жителів громади. Я ж розумію, що вони зараз - як "між двох вогнів". Маленькому магазину, де продаються (н-д) світильники працювати заборонено - а відкриті великі магазини, де постійні скупчення людей! Ну і допомоги теж немає..." - написав Руслан Марцінків.
Гороскоп на сьогодні 9 квітня: гроші, сварки та шанс усе змінити у середу
Вашу квартиру оподаткують по-новому: скільки змусять платити за власне житло
Замовив з-за кордону — отримай штраф: українців шокували новими правилами поштових відправлень
Пенсіонерам виплатять доплати до дня народження: отримають до 10 тисяч гривень
Разом з тим мер підкреслив, що в місті досі важка ситуація з коронавірусом і в лікарнях ще багато пацієнтів, але обмеження повинні бути логічними і тому він сподівається на те, що уряд вирішить ситуацію, що склалася.
Нагадаємо, що Київську лабораторію викрили на фальшивих тестах на ковід: "Кому пандемія, а кому мама рідна"
Як повідомляв портал "Знай.uа", жахи харківської лікарні показали зсередини, страшно дивитися: крижана вода і цвіль на матрацах
Також, "Знай.uа" писав, що тернополян закрили на жорсткий карантин: прощайте, кафе та спортзали