На Прикарпатті дві дівчини провалилися під лід рятуючи собаку. Про це повідомили в Управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.
11 березня, на Коломийському міському озері дві дівчини намагалися врятувати собаку і провалилися під лід.
Близько 18:05 до Коломийської рятувально-водолазної станції надійшло повідомлення від місцевого жителя про те, що в районі шлюзу під лід провалився собака. На місце події вирушила команда з двох рятувальників для надання допомоги тварині.
По прибуттю вони побачили, що собаці надали допомогу дві місцеві мешканки віком 15 і 20 років. Вони змогли дістати собаку з води, проте в результаті самі провалилися під лід.
Рятувальники запропонували дівчатам зайти в приміщення рятувальної станції щоб зігрітися.
Різко вдарять морози: синоптики розповіли, якою буде погода у листопаді
Нова система оцінювання в школі: які зміни чекають на школярів
"Час спливає": експерт, який передбачав повномасштабне вторгнення, приголомшив новим прогнозом
Українці платитимуть за доставку газу по-новому: про що варто знати
Дівчата відмовилися від допомоги і покинули територію водойми на автомобілі.
Нагадаємо, що маленька амазонка ризикнула життям заради потопаючої подруги: "Її голова зникла в ополонці"
Як повідомляв портал "Знай.uа", у Києві підривали Дніпро і відкачували манекенів - що відбувається
Також, "Знай.uа" писав, що бойова теща витягла величезного зятя з 50-метрового колодязя: "Бережи, дочка, чоловіка"