У Франківську Підлітки закидали сніжками камери спостереження. Про це розповіли на сторінці "Муніципальної інспекції Івано-Франківська" у соцмережі Facebook.
У суботу 7 лютого, близько 20: 00, у Франківську двоє неповнолітніх вирішили закидати міські камери відеоспостереження сніжками. Їх дії були помічені черговим муніципальної інспекції, який направив до них патруль.
На місці пригоди інспектори муніципальної інспекції виявили двох хлопців віком по 16 років і викликали співробітників поліції. Також про подію повідомили і батькам затриманих. На підлітків склали протокол про адміністративне правопорушення.
Мобілізація обійде стороною: ще одна категорія чоловіків стане недоторканною для ТЦК - які критерії
Всі посилки блокуватимуть: Нова пошта вводить жорсткі обмеження з червня
Депутат запропонувала показово розстрілювати ухилянтів
Чоловікам після 50 приготуватися: кого мобілізують уже з червня
Підлітки розповіли, що таким чином хотіли просто розважитися і не думали, що порушують закон. Однак інспектори пояснили їм, що даний вчинок ніяк не можна віднести до розваг і він несе за собою наслідки.
"камери відеоспостереження допомагають в охороні громадського порядку, що фіксують вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень, що дозволяє в подальшому знайти винуватців."- зазначено в публікації.
Нагадаємо, що київські Підлітки влаштували небезпечні ігри на даху, очевидці ахнули: "Матусині каскадери"
Як повідомляв портал "Знай.uа", у київському метро вагон закидали камінням, пасажири остовпіли: "Зараз випаде!"
Також, "Знай.uа" писав, на Хрещатику агресивні малолітки зчепилися в бійці, кияни сторопіли - "Б'ються за ватрушку"