Прикарпаття славиться величчю хвойних лісів. Тому здивувати достатком сосен, ялиць, ялинок та іншими колючо-зеленим деревами не складно.
При цьому гірський край є ще й лідером з виробництва штучних новорічно-різдвяних атрибутів. Попит на них тільки зростає: суспільство стає дбайливішим до природних багатств, передає "Голос України".
У місті Кути Косівського району живе Валерій Ведмеденко, який вже протягом 20 років займається виробництвом штучних ялинок.
Починав свій бізнес з"дощику". Тепер розширив потужності. Зелені красуні тут і чотириметрової висоти, і зовсім мініатюрні.
Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
А вибрати можна з 14 варіантів – королівські блакитні ялини, сріблясті, білі і, звичайно, зелені різних відтінків. Від справжніх не відрізнити. Дивишся на ряд з ялин у виставковому центрі - немов серед лісу.
"Сировина для виготовлення наших красунь беремо вітчизняну, яку можна проконтролювати за якістю. До речі, тим-то і попит на нашу продукцію, тому що вигідно відрізняється від імпортованої", - розповідає Валерій.
Ялинки виробляють цілий рік. Крім дерев, випускають ялинкові віночки, кулі, стрічки. І дощик. Перед новорічними святами роботи додаються, не встигають задовольнити всі запити. Мають стійких оптових покупців. Але поважають кожного покупця. Відповідальність - запорука розвитку бізнесу.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, раніше Киянам підвезуть лісових красунь з "документами": де і коли купити новорічну ялинку
Як повідомляє портал «Знай.иа» Мукачівці обрали найголовнішу красуню 2020 року, очей не відвести: "Ну що за диво!"
Також «Знай.иа " писав, що Франківські ялинки стануть найдорожчими в Україні-скільки здеруть за зелених красунь