В Івано-Франківську працюватиме ковзанка. Про це розповів мер міста Руслан Марцінків під час прямого включення на сторінці в соцмережі Facebook.
Руслан Марцінків повідомив, що 10 грудня в Івано-Франківську планується відкрити ковзанку для жителів міста.
Читайте Знай в Google News!
"У четвер запрацює каток. Каток, який знаходиться біля Ратуші. Сподіваємося, що все буде добре" - сказав Руслан Марцінків.
Крім того мер додав, що катком зможуть користуватися і деякі пільгові категорії населення.
Всі посилки блокуватимуть: Нова пошта вводить жорсткі обмеження з червня
Кого позбавлять відстрочки від мобілізації у червні: озвучено повний список
Пенсіонерам, сім'ям з дітьми та людям з інвалідністю виплатять по 10 800 гривень: як отримати
ПриватБанк виплатить 5000 гривень: як отримати гроші на картку
"Домовилися з підприємцями про те, щоб наші пільгові категорії: діти сироти, діти учасників АТО / ООС та інші пільгові категорії могли безкоштовно користуватися катком" - додав Руслан Марцінків.
Також він підкреслив, що у Франківську спостерігається позитивна динаміка щодо захворюваності коронавірусом і в лікарнях міста зменшилася кількість пацієнтів.
"Станом на зараз 307 пацієнтів ковіда в міських установах, немає жодного в пологовому будинку, 11 залишилося в дитячій клінічній лікарні" - підкреслив Руслан Марцінків.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, що Кернес повернеться до Харкова на олів'є і шампанське
Як повідомляв портал "Знай.uа", Кличко заговорив про вакцинацію хворих киян
Також, "Знай.uа" писав, що Садовий підхопив коронавірус і поскаржився на весь Львів