В Україні дитина померла від старості. Про це розповіли у виданні "odnaminyta".
Повідомляється, що 8-річна українка з села Качин Волиньської області Анна Сакідон померла через рідкісну патологію-синдром Гетчинсона (Хатчинсона).
Читайте Знай в Google News!
У народі це захворювання називають передчасним старінням. Хворі переживають всі вікові зміни з прискореною швидкістю. У всьому світі налічується не більше 350 випадків даного захворювання.
Наслідки захворювання проявляються ще з грудничкового віку. Таким чином один прожитий рік для пацієнтів дорівнює десяти. Тому організм Анни Сакідон у свої 8 років мав стан організму 80-річної бабусі.
Підвищення тарифів на світло: коли та на скільки подорожчає
Бензин, дизель та газ: на скільки зростуть ціни у 2026 році
Зима без води та опалення: українців чекає комунальний колапс
ПФУ висунув вимоги до пенсіонерів: за ігнорування зупинять виплати
Дане захворювання вперше відкрив доктор Джонатан Хатчінсон в 1886 році. Тоді він вперше описав подібний випадок у 6-річного хлопчика. У його записах було знайдено детальний опис захворювання і говорилося про атрофії шкіри і її придатків.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, що хвору коронавірусом стареньку заганяли по кабінетах, задихалася в чергах
Як повідомляв портал "Знай.uа", хвора на СНІД тернополянка народила здорового малюка
Також, "Знай.uа" писав, що молода українка перемогла рак і присвятила життя хворим дітям