В Івано-Франківську невідомі продовжують труїти собак. Про це розповіла місцева мешканка Svitlana Symchych на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Жінка повідомила, що 15 листопада помер її улюблений доберман. За її словами це сталося після прогулянки в парку Шевченка в Івано-Франківську.

Читайте Знай в Google News!

"сьогодні не стало нашого улюбленця, 5місячного добермана, після прогулянки в парку Шевченка...."- написала Svitlana Symchych.

Публікація Svitlana Symchych: Facebook
Публікація Svitlana Symchych: Facebook

Популярні новини зараз

Пенсіонерам виплатять майже 3,5 тисячі допомоги: хто та як може отримати

Передав показники раніше - заплатив більше: як поради "Нафтогазу" обертаються більшими сумами у квитанціях

В Україні оновили важливий перелік для ВПО: від цього залежать виплати

Відразу у 9 областях пенсіонерам виплатять по 3 тис грн: хто саме отримав право на допомогу

Показати ще

Найімовірніше під час прогулянки пес знайшов смертельну "знахідку", яку залишили шкуродери і це стало причиною його смерті. Раніше кілька вихованців франківчан також загинули після прогулянки в парку Шевченка.

Лабрадор, фото: Facebook Svitlana Symchych
Лабрадор, фото: Facebook Svitlana Symchych

Варто зазначити, що вже кілька тижнів невідомі труять собак в Івано-Франківську. При цьому вмирають не тільки бездомні тварини, а й домашні вихованці.

Поліцейські Івано-Франківська відкрили кримінальну справу за даним фактом та ведуть розслідування з метою встановлення особи порушників.

Крім того, мер міста Руслан Марцінків поолбещал грошову винагороду тому, хто надасть інформацію про Шкуродерів.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, що харків'янин побив беззахисного малюка на очах у сина, що плаче

Як повідомляв портал "Знай.uа", у поліції Запоріжжя розповіли про шкуродера, який скалічив собаку

Також, "Знай.uа" писав, що у Дніпрі накрили камери для тортур, 36 малюків були рабами