На Франківщині чоловік змушував інваліда займатися жебрацтвом і забирав гроші. Про це розповіли на сторінці поліції Івано-Франківської області у соцмережі Facebook.
Повідомляється, що 30-річний житель Тлумацького району Івано-Франківської області експлуатував 22-річного калушанина з II групою інвалідності. Він скористався психічесм і фізичним станом хлопця і змушував його жебракувати на вулицях міста.
Читайте Знай в Google News!
За процесом чоловік спостерігав перебуваючи на відстані, після чого забирав гроші і відвозив хлопця до себе додому.
Поліцейські змогли зафіксувати даний факт, в тому числі і за допомогою камер відеоспостереження. Після цього, 16 вересня, зловмисника затримали згідно з ч.1 ст. 149 (торгівля людьми) ККУ.
У цій справі поліцейські співпрацювали з франківськими муніципалами. Постраждалого хлопця передали представникам громадської організації.
В даний момент вирішується питання про вибір запобіжного заходу для зловмисника у вигляді перебування під вартою, а також повідомлення про підозру за вчинення кримінального правопорушення.
За ці дії чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, що "екстрасенс" обчистила наївну тернополянку на тисячі доларів
Як повідомляв портал "Знай.uа", нелюдська жорстокість дніпрянина шокувала всю Україну
В Україні розпочалися масові перевірки пенсіонерів: кого це торкнеться
Поїзди на Львів та Ужгород змінили маршрути: правила купівлі квитків тимчасово змінилися
Виплати до 16 200 грн для ВПО: уряд продовжив програму підтримки до 2028 року
В Україні розпочали адресні перевірки: до кого нагрянуть найближчим часом
Також, "Знай.uа" писав, що викрадення на Київщині шокувало українців
