Хлопчикові з Прикарпаття потрібна допомога для перемоги над окнкологічним захворюванням. Про це розповіли на порталі "donor.ua".
Повідомляється, що 20 червня 15-річного Діму відправили на лікування грижі а Городенці. Під час проведення операції медики побачили в кишечнику хлопчика пухлину. Після цього його терміново направили в обласну лікарню в онкогематологічне відділення. З 11 липня Діма проходить курс хіміотерапії.
Не так давно стан Діми погіршився, і йому терміново, до п'ятниці 24 липня, для успішного лікування необхідні донори тромбоцитів. Підходять тільки чоловіки віком від 24 до 45 років з групою крові 1+.
Також необхідні донори цільної крові. Це можуть бути або чоловіки, або жінки. Підходить будь-яка група крові.
Здати кров можна в Прикарпатському обласному центрі служби крові, що знаходиться за адресою місто Івано-Франківськ, вулиця Степана Бендери 23.
"На кордоні вже чекають ТЦК": нардеп заявив про депортацію українців із США та ЄС
Витрати на комуналку зростуть з травня: яка послуга подорожчає
Не поспішайте до школи: у якому віці найкраще віддавати дитину у перший клас
Яка довідка збільшить пенсію на 1038 грн: пенсіонерам дали пояснення
"Просимо допомоги донорів терміново на п'ятницю. Після хіміотерапії різко впали тромбоцити" - звернулася за допомогою мама хлопчика Ольга.
Як повідомляв портал "Знай.иа" хлопчик-сирота з Дніпра бореться з раком, любляча мама ніколи не обійме.
Також, "Знай.иа" писав, що в Запоріжжі дитина "скупався" у відрі окропу, півтільця обпалено. Батьки не можуть дозволити собі оплатити лікування, купувати щодня потрібні медикаменти, тому вирішили звернутися за допомогою.