У Франківську затримали чоловіка, який погрожував персоналу кафе автоматом. Про це розповіли на сторінці поліції Івано-Франківської області в соцмережі Facebook.

Повідомляється, що 23 червня, о 19:00, в поліцію надійшло повідомлення про те, що в мікрорайоні Пасічна стався конфлікт між персоналом кафе і відвідувачем.

"На вказане місце негайно виїхали співробітники поліції встановили, що франківець розпивав спиртні напої в кафе і здійснив конфлікт із працівниками закладу. Після цього покинув кафе і обіцяв незабаром повернутися." - сказали в повідомленні поліції.

Через деякий час, після виклику охоронної фірми, порушник повернувся в кафе зі зброєю в руках і почав погрожувати персоналу.

Коли на місце події прибули правоохоронці, чоловік направив на них автомат і пересмикнув затвор.

Поліцейські діяли оперативно і змогли знешкодити озброєного чоловіка.

"Правоохоронці діяли згідно інструкції і були готові до ситуації, що склалася. В ході розмови франківець відволікся і це дозволило поліцейським оперативно затримати його, застосувати спецзасіб наручники, а зброю вилучити." - додали в поліції.

Зброя затриманого, фото: Facebook поліція Івано-Франківської області

43-річного чоловіка затримали за статтею 208 КПК України. Зброю, яка зовні нагадує автомат АК-47, відправили на експертизу.

За даним фактом відкрито кримінальну справу за ч. 4 ст. 296 КК України. Незабаром чоловікові буде обрано запобіжний захід у суді. Максимальне покарання за цією статтею — позбавлення волі строком від трьох до семи років.

Повідомлення про затримання чоловіка, скріншот: Facebook поліція Івано-Франківської області

Нагадаємо, раніше київський активіст звинуватив поліцейських в незаконному затриманні.

Як повідомляв портал "Знай.uа", п'яний водії покусав поліцейського при затриманні.

Популярні новини зараз

Клієнтам ПриватБанку доведеться показати свої прибутки

Пенсію нараховують меншою через один пункт

Мінус 900 грн на місяць: "Ощадбанк" списує гроші з заблокованих рахунків

Назвати дитину хочуть, а РАЦС не дозволяє: список заборонених імен

Показати ще

Також "Знай.uа" писав, що в Дніпрі злодії побили дідуся за телефон.