Вчора, 11 червня, на фронті російсько-української війни загинув франківчанин. Про це розповів мер Івано-Франківська Руслан Марцінків на сторінці в соцмережі Facebook.
Очільник міста повідомив, що під час військових дій загинув військовий з Франківська Дмитро Ігорович Бут. На момент смерті йому було 38 років.
Франківчанин був покликаний за контрактом міським військовим комісаріатом і служив на фронті з березня.
"Вчора, 11 червня, на фронті російсько-української війни загинув молодший лейтенант Дмитро Ігорович Бут, йому було 38 років… На військову службу за контрактом покликаний Івано-Франківським міським військовим комісаріатом. Служив з березня… Пом'янемо нашого земляка! Війна не зупиняється…", - написав Руслан Марцінків.
Соціальні виплати повністю перекроять: держава платитиме більше, але не всім
Літо почнеться зі зростання тарифів: які платіжки збільшаться
Виплату пенсії тихенько припинять: у ПФУ попередили про жорстке нововведення
У пенсіонерів заберуть 30% від виплати: кому ПФУ не повністю зарахує кошти
Варто зазначити, що на сторінці прес-центру ООС у соцмережі Facebook повідомили про 16 випадків порушення режиму припинення вогню на сході України за останню добу, 12 червня.
Російські військові угруповання, для обстрілу позицій ВСУ, використовували міномети калібру 120мм та 82мм, великокаліберні кулемети і іншу заборонену зброю.
Українські захисники дали гідну відповідь оккуантам використовуючи чергове озброєння.
"В результаті ворожих обстрілів два військовослужбовці Об'єднаних сил отримали поранення і ще один захисник – бойову травму". - сказано в звіті ООС.
На поточні добу втрат серед українських військових не було зафіксовано.
Нагадаємо, раніше в Запоріжжі помер відомий журналіст.
Як повідомляв портал "Знай.uа" під Тернополем помер легендарний боєць УПА.
Також "Знай.uа" писав, що у Запоріжжі помер легендарний медик.