Жінка всіма силами намагається врятувати життя сина і просить про допомогу. Про це розповіли у групі "Новини Івано-Франківська" в соцмережі Facebook.
Користувачка соцмережі Токарєва Галина залишила публікацію в якій розповіла, що у її сина Сергія почала німіти рука. Після обстеження лікарі поставили йому страшний діагноз — пухлина головного мозку.
"ПОТРІБНА ДОПОМОГА СИНУ!! ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА СКІЛЬКИ МОЖЕТЕ!! Увага! Сталася біда. У Сергія почала німіти рука і після обстеження лікарі онкологічного центру виявили у сина пухлину головного мозку", - зазначено в повідомленні
За словами жінки, хлопцеві необхідна термінова операція. У зв'язку з цим вона в розпачі і змушена просити фінансової допомоги у всіх не байдужих людей.
В кінці повідомлення жінка залишила реквізити, за якими кожен бажаючий може допомогти її синові в одужанні.
Пенсія буде доступна лише одиницям: нові вимоги до мінімального стажу
Рф готує новий потужний наступ: яка область виявиться під ударом
Школи перейдуть на нову систему навчання: до яких змін готуватись дітям
Запасайтеся павербанками, ліхтариками та робіть запас їжі: українців попередили
"Потрібна термінова операція. Велике прохання всім небайдужим: Номер карти: 5167803005689265, Мама Сергія – Токарєва Галина” - написала жінка в повідомленні.
До повідомлення жінка додала фотографію хворого сина Сергія, кілька рентгенівських знімків головного мозку і фотографію документа з висновком лікарів.
Нагадаємо, раніше в Дніпрі хворий на рак хлопчик просив допомоги.
Як повідомляв портал "Знай.uа" маленькому українцю потрібен донор крові.
Також "Знай.uа" писав, що мешканка Запоріжжя просить допомоги для хворої матері.