На Франківщині поліцейські затримали злочинця, який пограбував мешканку Прикарпаття. Про це розповіли у виданні "Галицький Кореспондент".
На днях в поліцію Яремчанщини звернулася 54-річна жінка, яка повідомила про крадіжку. Невідомий чоловік у балаклаві під'їхав до неї на мотоциклі і вихопив з рук сумку, в якій знаходились особисті речі та гроші на суму близько 10 тисяч гривень.
Зловмиснику вдалося втекти з місця злочину після чого він сховав вкрадені речі в лісовому масиві.
Слідчі карного розшуку співробітники патрульної поліції Яремчанської відділення успішно встановили особу злочинця, після чого він був затриманий.
Злодієм в масці виявився 30-річний уродженець Запорізької області, який проживає у населеному пункті Микулиничі.
Гороскоп на сьогодні, 21 травня: відчай скорпіонів та провокації левів – прогноз для всіх знаків Зодіаку
Пенсіонерам готують допомогу – по 4000 грн кожному: хто у списках на виплати
Мобілізація чоловіків похилого віку: чи припинять виплачувати пенсію
Пенсіонерам виплатять 3000 гривень: хто зможе отримати грошову допомогу
Чоловік зізнався у скоєному, а поцуплені речі поліцейські вилучили.
Злочинцеві повідомили про підозру, а суд обрав міру покарання у вигляді особистого зобов'язання за порушення ч. 1 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Відповідно до статті, максимальне покарання за дане порушення — позбавлення волі на строк до 4-х років.
В даний момент триває досудове слідство.
Нагадаємо, раніше в Запоріжжі впіймали збоченця, який чіплявся до маленьким дівчаткам.
Як повідомляв портал "Знай.uа" під Львовом чоловік влаштував погром у церкві.
Також "Знай.uа" писав, що поліцейські Києва спіймали злочинця, який залазив до квартири місцевих жителів.