В Івано-Франківській області, зокрема у Вишківській церкві, що знаходиться в Долинському районі, знайшли середньовічні фрески.

Про знахідку повідомила Наталія Маджара на своїй сторінці у Facebook, вона неймовірно захоплюється знахідкою, і закликає місцевих подивитися на цю красу.

"Багато хто знає про знайдені нещодавно у тячівському реформатському соборі середньовічні фрески. А от у Вишківський церкві нещодавно з-під шару вапна оголили цілий мурал, який датують 14-м століттям. Будете у Вишкові – гляньте. Це дивовижно, що можемо бути свідками таких унікальних знахідок", – зазначила вона.

Популярні новини зараз

Головне за 2 листопада: непридатних мобілізуватимуть, картки пенсіонерів блокують, а морози пруть в Україну

Банки почнуть блокувати пенсійні картки: стареньких попередили про нові обмеження

Контроль за переказами посилено: навіть дрібні суми можуть призвести до блокування

Українці платитимуть за доставку газу по-новому: про що варто знати

Показати ще

Яка доля чекає на фрески ще не відомо, але їх із стін церки не прибиратимуть. Можливо вони стануть визначною памяткою Вишківської церкви.

Нагадаємо, археологи знайшли безцінну знахідку, зберігалася 2000 років: мистецтво, яке не підвладне часу

Як повідомляв раніше Знай.ua, археологи знайшли гробницю таємничого єгипетського жерця: похоронні маски, ритуальні статуетки і кольорові малюнки

Також Знай.ua писав про те, що у церкві на Прикарпатті знайшли останки дітей: "Раніше так робили..."