На Прикарпатті, 14 жовтня стався нещасний випадок, чоловіка госпіталізували після укусу змії. Про це повідомляє управління цивільного захисту ІФОДА.
Гадюка вкусила чоловіка на власному подвір'ї, у кисть лівої руки. 66-річного чоловіка госпіталізували до травматологічного відділення Калусбкої центрльної районної лікарні. Пострадалий себе відчуває добре, лікарі зазначають, що його стан задовільний.
Випадок нападів змії у жовтні явище досить рідкісне, оскільки вони впадають в сплячку з початку вересня, але звертаючи увагу на природні аномалії та тривале бабине літо - плазуни ще не поховалися. Тому, Прикарпатців просять бути обережними.
Нагадаємо, один пожирав іншого: дівчина пішла вночі до туалету, коли з унітазу вилізли два монстра
Як повідомляв раніше Знай.ua, змія під капотом: отруйна тварюка атакувала одесита в несподіваному місці, кадри нажахали мережу
"Ощадбанк" виплатить допомогу пенсіонерам: хто та скільки отримає
Стосується всіх, хто отримує пенсію через "Ощадбанк": до виплати нарахують бонус
Скільки триватимуть сильні морози: арктичні холода скували країну
Вчителям знайшли заміну у школах: які зміни чекають школярів
Також Знай.ua писав про те, що екстремал дозволив величезному пітону вкусити себе: обличчя було красномовніше за слова