Поліцейський з Тернополя взяв лікарняний заради поїздки на заробітки до Польщі. Про це стало відомо з повідомлень його земляків, повідомляє «Сегодня».
Як повідомляється, правоохоронця-заробітчанина підозрюють не тільки в отриманні липової довідки про хворобу, але і в змові з керівництвом місцевої поліції.
У Польщі він влаштувався на будівництво, але патрульного впізнали водії-земляки. Після повернення на батьківщину вони поцікавилися, чи він працює до цих пір в правоохоронних органах.
У поліції стверджують, що їхній співробітник – у відпустці, але почали службову перевірку. Крім того, перевіряють медустанову, яка видала липовий документ про хворобу.
Нагадаємо, що восени в Україні продовжать заміну паперових грошей на монети. При цьому 5 гривень замінять вже в цьому році, в 2020 році настане черга 10 гривень.
Графіки відключення світла можуть скасувати
"Київстар", Vodafone та lifecell: на скільки зростуть тарифи у грудні
Можуть і не впустити в Європу: українцям встановили ще одну перешкоду на кордонах
Українці, у вас є Приват24? Банк терміново звернувся до клієнтів із заявою, перевіряйте у себе
Як повідомляв портал Знай.uа, юрист Семен Ханін відкрив українцям очі на те, що накоїла Гонтарєва: "Народ не забуде ніколи".
Портал Знай.ua писав, що у жовтні для українців готують відразу два грошових нововведення.