У суботу, 22 вересня, сходження на Говерлу завчасно скінчилося для туритки з Києва. Дівчину довелося госпіталізувати, повідомили у міській раді Яремчі.
Як зазначається, жінка мандрувала горами із 25 іншими туристами. Під час підйому на Говерлу, близько 16:30, вона отримала травму ноги, через яку її довелося евакуювати.
Групу туристів рятувальники знайшли майже о 21:00, травмовану жінку на ношах спустили з гори.
Лікарі діагностували у постраждалої перелом гомілкостопної кістки правої ноги.
Нагадаємо, що львівський екіпаж патрульних нещодавно отримав виклик: у квартирі на вулиці Чернігівській похилого віку дідусь, впавши, не зміг самостійно піднятися.
З кордону відразу до ТЦК: що може чекати на чоловіків при виїзді
Київ та інші міста будуть розбиті: волонтерка спрогнозувала невтішне майбутнє для українців
Вийдуть на пенсію навіть без робочого стажу: кому з українок доступний несподіваний привілей
Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" 6 липня найбільша група людей з інвалідністю, а саме порушеннями зору, піднялися на Говерлу, встановивши новий рекорд України.
Портал "Знай.uа" писав, що з'явилася інформація про те, що Верховний суд України дозволив визначати заробітну плату громадянам в іноземній валюті