Освітянам Франківська розповіли про можливості педагогів у Європейському Союзі.
Відбулося це під час зустрічі вчителів міста із представництвом ЄС четвертого вересня.
Станіслав Корольков, що є менеджером інформаційної кампанії “Будуймо Європу в Україні” розповів присутнім про освітні програми, про те, що кожен бажаючий може поїхати на стажування до Європи, інформаційні ресурси Європи і проєкти, серед яких: Erasmus+, Марії Склодовської-Кюрі, Euraxess.
Корольков зауважив: “Ці проєкти передбачають гранти, нові можливості, подорожі. Наші освітяни мають знати про такі програми, що пропонує ЄС”.
Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним
Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус
Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ
В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Анастасія Захарченко, що була спікеркою, у свою чергу розповіла про проєкт eTwinning Plus, спрямований на шкільну освіту. “Платформа спрямована на залучення середніх шкіл України до єдиної європейської інтернет-мережі та обмін досвідом. Вчитель, зареєструвавшись, сам обирає тему і тривалість програми. Педагогу це допоможе реалізувати креативний підхід у навчанні, аби учню було цікаво”, – сказала пані Анастасія.
До eTwinning Plus від Івано-Франківщини наразі входять 77 вчителів і 37 шкіл.
Як повідомляв раніше Знай.ua Планшети замість підручників: як зміняться школи у 2019 та чи готові до цього прості українці
Як писав Знай. ua "Нехай продає насіння на базарі": після скандалу у школі Харкова українці знайшли іншу роботу вчительці
Раніше на Знай.ua Наймолодший міністр Гончарука: що відомо про Ганну Новосад у новому уряді